Alles wat je supportteam nodig heeft, op één plek.

Een compleet platform voor case- en ticketbeheer — omnichannel intake, automatiseringen, rapportage, AI-ondersteuning en enterprise-beveiliging, volledig beheerd. Beschikbaar op desktop en mobiel.

DeskStack-helpdesk op een laptop en telefoon
Een compleet supportplatform — gedeelde inbox, ticketing, automatiseringen, rapportage en enterprise-grade beveiliging op één plek.

Gedeelde inbox & ticketing

Maak van elk bericht een traceerbaar ticket: toewijzing aan één persoon of een heel team, tags, statussen, interne notities, @mentions, opgeslagen antwoorden, aangepaste velden, samenvoegen, snoozen, volgers en één globale inbox.

Omnichannel ontvangst

E-mail, livechat, een contactformulierportaal, WhatsApp, SMS, Telegram, Facebook en X — elk kanaal wordt een ticket in dezelfde wachtrij.

Selfservice-kennisbank

Publiceer een helpcenter in je eigen huisstijl zodat klanten zelf antwoorden vinden en standaardvragen oplossen voordat ze je team bereiken.

Automatiseringen & workflows

Als-dan-workflows, slimme routing, round-robin-toewijzing, automatische antwoorden, kantooruren, afwezigheid, later verzenden en een Kanban-bord.

Rapportage, CSAT & wallboards

Rapporten over gesprekken, productiviteit en tevredenheid, CSAT-beoordelingen van klanten, tijdregistratie, CSV-export, aangepaste dashboards en realtime wallboards voor kantoor.

AI-ondersteuning

Door AI opgestelde antwoorden in je merkstem, samenvattingen van gesprekken, directe vertaling en slimme categorisering om je team sneller te laten werken.

Metrics & rapportage

Volledig inzicht in de werkdruk van wachtrijen, teamproductiviteit en reactie- en oplosprestaties — met SLA-tracking, trends in de tijd en exporteerbare data, zodat je altijd weet hoe het ervoor staat.

Volledig in jouw merk

Volledig in jouw stijl: je logo, kleuren, eigen domein, branded e-mailsjablonen, aangepaste ticketnummerformaten en dark mode.

Integraties & API

Slack, Jira, WooCommerce, je CRM en meer — plus een volledige API, webhooks en maatwerkmodules om alles te bouwen wat je nodig hebt.

Gebouwd op een bewezen supportworkflow.

DeskStack draait op een volwassen, uitvoerig bewezen helpdesk-kern die jarenlang is verfijnd en door duizenden teams wordt gebruikt — zodat de basis gewoon werkt.

mijn tickets · portaal
My Tickets2 OPEN
GESLOTEN
OPEN
OPEN

Klantportaal

Klanten dienen aanvragen in en bekijken de ticketstatus in een selfserviceportaal in je eigen huisstijl.

workflows · instellingen
Te laat (SLA)
TypeAUTOMATISCH
Actief

Geautomatiseerde workflows

Stel regels en automatische acties in — routing, SLA's, ouderdomswaarschuwingen — zodat werk vanzelf blijft doorstromen.

aangepaste velden
Nieuw klantveld
Bedrijf
Functie
Abonnementsniveau

Klantvelden

Leg belangrijke klantinformatie vast en toon die direct naast elk gesprek.

Maak inzicht van je supportdata.

Elk gesprek is een datapunt. DeskStack zet jouw data om in heldere, aanpasbare rapporten en dashboards — zodat je precies ziet wanneer tickets binnenkomen, waar tijd naartoe gaat en hoe je team presteert.

  • Aangepaste dashboards rond de vragen die je echt stelt
  • Trends in volume, reactie, oplossing en CSAT door de tijd heen
  • Exporteer alles — of bouw de weergave die standaardrapporten niet kunnen tonen

Inkomend volume

Tickets per dag en uur, in jouw tijdzone. Donkerder betekent drukker.

MinderMeer
Toon de cijfers
DagPiekuren
Mon09:00, 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00
Tue09:00, 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00
Wed09:00, 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00
Thu09:00, 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00
Fri09:00, 10:00, 11:00, 13:00, 14:00
Satgeen piekuren
Sungeen piekuren

De cijfers waarnaar je wordt gevraagd, al klaar vóór de vraag komt.

Volume, snelheid, backlog, tevredenheid en werkdruk, continu gemeten over elk kanaal — zonder spreadsheet ertussen en zonder handmatig exportwerk.

Volume en mix

Hoeveel er binnenkomt, via welk kanaal en waarover — en hoe dat week op week verandert in plaats van alleen deze ochtend.

Eerste reactietijd

Mediaan en 90e percentiel, uitgesplitst naar wachtrij, team, agent en prioriteit, zodat één trage uitschieter niet verborgen blijft achter een gezond gemiddelde.

Oplostijd

Hoe lang een case van begin tot eind duurt, hoeveel antwoorden nodig waren en in welke fase de tijd daadwerkelijk is besteed.

Backlog en ouderdom

Wat nog openstaat, hoe lang het al openstaat en wat stilletjes ouder wordt onderaan de wachtrij.

Klanttevredenheid

CSAT wordt na oplossing verzameld en gekoppeld aan de agent, wachtrij en het gesprek dat de score verdiende — niet als los maandelijks cijfer.

Heropeningspercentage

Hoe vaak een gesloten case terugkomt. Het duidelijkste signaal dat snelheid ten koste begint te gaan van kwaliteit.

Mediane eerste reactie

1.2h

38% sneller

Mediane oplossing

6.4h

21% sneller

SLA-naleving

96.4%

+2,1 punten

Opgeloste tickets

3,481

+12% t.o.v. vorige maand

Mediane eerste reactie, laatste 12 weken

Eén team nadat routingregels en een SLA-beleid zijn ingevoerd. Lager is beter.

target 2h 1.2h 0h1h2h3h4h5hW1W3W5W7W9W11
WeekMediane eerste reactie
W14.8h
W24.5h
W34.1h
W43.6h
W53.4h
W62.9h
W72.6h
W82.2h
W92h
W101.7h
W111.4h
W121.2h

Waar de gesprekken vandaan komen

Kanaalmix over een typische maand, als aandeel van alle gesprekken.

E-mail 46% Webformulier 22% Livechat 16% Telefoon 10% Social media 6%
KanaalAandeel
E-mail46%
Webformulier22%
Livechat16%
Telefoon10%
Social media6%
Bekijk hoe je gegevens veilig worden gehouden

Breng DeskStack naar je inboxen.

We configureren alles rond je echte workflow en beheren het voor je.